Pastorius Brian Johnson su šeima

Mūsų svečiams...

   Pasinaudodami galimybe norime jus pakviesti aplankyti mūsų bažnyčią. Ši bažnyčia šilta bei draugiška, ir jūs esate čia labai laukiami. Mūsų žmonės visuomet džiaugiasi matydami naujus žmones pamaldose. Tikime Biblija, tikime, kad Dievas yra gyvas, ir kad tik Kristus gali išgelbėti tuos, kurie Juo pasitikės.

   Utenos baptistų bažnyčioje mes tikime, kad Kristus gali atsakyti į bet kokią žmogaus problemą. Prašau priimkite mūsų kvietimą apsilankyti pamaldose. Laukiame jūsų ateinant.

Mūsų troškimas...

   Mes taip džiaugiamės, kad jūs susidomėjote šia bažnyčia ir norime, kad jums iš tikrųjų patiktų laiką leisti su mumis. Todėl pateikiame šiek tiek informacijos.

   Šią bažnyčią galime vadinti draugų šeima. Jūs būsite apsupti rūpestinga bei mylinčia draugų šeima, kuri padės jums ir jūsų šeimai augti dvasiškai, dalinsis džiugiomis akimirkomis, padės sunkiais momentais. Kviečiame jus ateiti ir čia pajusti garbinimo atmosferą.

   Tikiuosi peržiūrėsite kiekvieną puslapį, surasite bažnyčios adresą, surasite ką mes jums galime pasiūlyti, ir svarbiausia, suprasite kaip stipriai jus myli Dievas.

Mūsų tikslai...

   Ačiū už jūsų susidomėjimą mūsų bažnyčios šeima! Prašau skirkite laiko pavartyti mūsų tinklapį. Čia, Utenos baptistų bažnyčioje, yra daug tarnysčių, kurios gali patenkinti jūsų poreikius, čia galite rasti galimybę augti asmeniniame bendravime su Dievu ir kitais žmonėmis.